Šolski prevozi v času preplastitve ceste na relaciji Arclin–Ljubečna

Zaradi preplastitve ceste na tej relaciji bo popolna zapora od 18. do 30. oktobra, delna zapora pa od 2. do 31. novembra. V času popolne zapore ne bo mogoče s šolskim avtobusom zagotoviti prevoza otrok v šolo in iz šole na naslednjih postajališčih: Ljubečna Mravlje, Arclin križišče in Zadobrova Vogrinc. V tem času bo vozil šolski avtobus po vzporednih občinskih cestah in tako bo mogoče vstopati in izstopati na vseh ostalih postajališčih.

Starše otrok, ki se vozijo v šolo s postajališč Ljubečna Mravlje, Arclin križišče in Zadobrova Vogrinc, prosimo, da v času, ko je onemogočen avtobusni prevoz s teh postaj, poskrbijo za varen prihod otrok v šolo in iz šole domov.

Hvala za razumevanje!

Ravnatelj: Martin Grosek

Morda vam bo všeč tudi...