UČBENIŠKI SKLAD ZA ŠOLSKO LETO 2018/2019

OŠ Ljubečna razpolaga z učbeniškim skladom, s katerim omogoča izposojo učbenikov vsem učencem od 1. do 9. razreda.  Ker ob vstopu v šolo postanejo vsi učenci uporabniki učbeniškega sklada, letos ne bomo izdajali naročilnic za izposojo učbenikov.

Učenci si lahko izposodijo komplet učbenikov za tekoče šolsko leto.

Ob koncu šolskega leta morajo vrniti nepoškodovane učbenike. Če učenec učbenik izgubi ali ga poškoduje, mora plačati odškodnino v skladu z 10. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov.

V šolskem letu 2018/2019 Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport krije:

• stroške izposoje učbenikov za vse učence od 1. do 9. razreda,
  • stroške nabave učnih gradiv za 1. razred.

Če si si starši za svojega otroka ne želijo izposoditi učbenikov iz učbeniškega sklada, naj o tem pisno obvestijo skrbnico učbeniškega sklada, Mojco Prebil Podpečan, do 24. 6. 2018.

Delovne zvezke za učence od 2. do 9. razreda in potrebščine za učence od 1. do  9. razreda kupijo starši sami.

Skrbnica učbeniškega sklada:

Mojca Prebil Podpečan