Vabilo na predavanje za starše

Spoštovani starši!

V sredo, 6. novembra, vas vljudno vabimo na predavanje KAKO VZGAJATI OTROKA V SVETU TEHNOLOGIJE, INTERNETA?

Predavanje bo ob 17. uri v šolski predavalnici (v novem delu šole). Predaval bo specialni pedagog Marko Juhant.

Vsebina: Koliko telefona in računalnika otroku koristi? Ponudba trgovcev za otroke nima meja. Zato jih postavimo starši. Kako učimo uporabe tehnologije, da ne privede do odvisnosti? Kdaj otroci telefon dobijo v roke in kdaj v last? Kje so tu meje in kaj reči otroku, ko vam očita, da imajo pametni telefon vsi, samo ona ali on ne…  Igrice? Lahko so težave!

Ravnatelj, Martin Grosek