Likovni natečaj Velika noč

Likovni natečaj Velika noč

Da vam malo popestrimo prihajajoče dni, smo vam pripravili likovni izziv. Namenjen je vse učencem šole. Naslov likovnega natečaje je Velika noč.

Vaša naloga je, da ste čimbolj domiselni, izvirni. V slike vključite značilnosti velike noči. Pri motivu se lahko navežete tudi na pomlad. Slika naj bo barvita in zanimiva.

Format slike naj bo A3. Od slikarskega materiala lahko poljubno uporabite tempera barve ali vodene barve, voščenke, flumastre.

Fotografijo gotovega izdelka pošljite na e-naslov urska.glavnik@os-ljubecna.si. Rok za oddajo vaših izdelkov je četrtek, 16. 4. 2020. Komisija bo pregledala vse izdelke, ki bodo prispeli pravočasno in nagradila po tri najboljše ustvarjalce iz vsake triade, ki jih čaka sladko presenečenje. Ko bo ponovno stekel pouk, pa boste v šolo prinesli tudi original izdelke, s katerimi bomo okrasili hodnike šole.

(Skupno 313 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...