Prvomajske počitnice – obvestilo za učence

Drage učenke, dragi učenci, spoštovani starši!
Pred vami so prvomajske počitnice, ki jih boste, žal, morali preživeti doma, tako kot pretekle tedne. Vseeno vam želimo, da jih preživite kar se da lepo. V preteklih tednih ste bili zelo obremenjeni z vsemi elektronskimi napravami, da ste lahko opravili delo za šolo in bili v stiku z učitelji, zato vam želimo, da jih sedaj za ves teden odložite. Sprostite se, pojdite v naravo, nadihajte se čistega zraka, zaigrajte skupaj z družino svojo najljubšo družabno igro, vzemite v roko kakšno dobro knjigo, pogovarjajte se, smejte se ter širite okoli sebe dobro voljo in pozitivno energijo. Učitelji bomo nova gradiva za vas pripravili šele do nedelje, 3. maja, tako da boste res lahko odmislili vse s šolo povezane zadolžitve. Vse pomembne informacije pa vam bodo ves čas na voljo na spletni strani šole.
Pozitivno energijo naj vam prinesejo tudi verzi Frana Milčinskega – Ježka:
Sončna ura dobro ve,
šteti temnih ur ne sme,
kaj zato, če temno
danes je vse nebo,
jutri zlato sonce bo.
Delaj, kakor te uči:
Štej le svetle sončne dni.
Če ti je kdaj hudo,
kar pozabi na to,
saj bo jutri spet lepo.
Kaj bi cmihal, se cmeril,
kaj bi točil solze,
če kaj narobe gre.
Sončna ura te uči,
štej le svetle sončne dni.
Če ti je kdaj hudo,
kar pozabi na to,
saj bo jutri spet lepo.

Lepe počitnice vam želimo
vaš ravnatelj, učiteljice in učitelji ter vsi delavci šole

(Skupno 354 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...