Šolska knjižnica – delo na daljavo

V ŠOLSKI KNJIŽNICI BRANJE NE POZNA MEJA

16. 11. 2020 – 20. 11. 2020

 

Živijo,

 Še dva tedna se bomo učili na daljavo. Da bi ostali zdravi, moramo ostajati doma in se ne smemo družiti s prijatelji. Če pogrešaš dobro družbo, ti predlagam, da se spomniš na svojo prijateljico knjigo, ki te nikoli ne pusti samega. Z njo se lahko smeješ, raziskuješ, se prepiraš, jokaš, vohuniš, sočustvuješ, se zaljubiš, predvsem pa se naučiš veliko o sebi in svetu.

Spodnje povezave ti omogočajo drugačen dostop do literature in pisane besede.

V nadaljevanju nate čakajo povezave do različnih otroških in mladinskih revij, do pravljic in pa do spletne strani, kjer se lahko pozabavaš z ugankami, različnimi igrami, izštevankami in deklamacijami.

E-KNJIŽNICA 2

Zbirka zvočnih knjig, e knjig, predstav za učence razredne stopnje

Veliko bralnih in zabavnih užitkov ti želim.

 

Tvoja knjižničarka Mojca

(Skupno 252 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost