Varstvo učencev

JUTRANJE VARSTVO

Za učence 1. razreda imamo organizirano jutranje varstvo od 6.00 ure do začetka pouka. Učenci, ki so v jutranjem varstvu, gredo ob 7.30 uri na zajtrk v šolsko jedilnico. Jutranje varstvo bo vodila ga. Tatjana Vodeb.

PODALJŠANO BIVANJE

Na šoli imamo pet oddelkov podaljšanega bivanja. Delo v oddelkih podaljšanega bivanja bo organizirano fleksibilno, kar pomeni, da učence v kasnejših popoldanskih urah združujemo.

Učenci so lahko v podaljšanem bivanju od 11.30 do 16.30 ure.

Učitelji v oddelkih podaljšanega bivanja ( 120 ur ):  Marjanca Tanšek – 1 ura, Nataša Sedej – 1 ura, Irena Tušek – 1 ura, Marija Bule – 1 ura, Elvira Valant – 1 ura, Sonja Kugler – 5 ur, Tina Juršič – 5 ur, Sonja Feldin – 10 ur, Sabina Cmok – 10 ur, Tamara Preložnik – 15 ur, Bernarda Preložnik Kink – 15 ur, Suzana Miljević – 15 ur, Klara Raznožnik – 20 ur, Natalija Ferčec Halužan – 20 ur.