Pustolovski park Betnava

Mraz, dež, visoko v hribih tudi sneg so bili razlogi, da smo vzpon na Raduho prestavili v novo šolsko leto. V soboto, 18. 5. 2019 se je obetalo suho in lepo vreme, zato je bilo takšen dan vredno izkoristiti.

Izlet v plezalni park Betnava pod Pohorjem je bil izlet, ki bi mu lahko rekli tudi »triatlon«: 2 uri vožnje z vlakom, 1 ura hoje in kar 4 ure plezanja visoko nad tlemi.

Ocena visoko intenzivnega treninga moči  17-tih mladih planincev in treh spremljevalk je bila: »super« in  »fajn smo se imeli«!

Analizo smo zaključili z željami kam iti drugo šolsko leto: » uzizhuv Baško, na Pohorje, nekam v hrib potem pa kopat v Laško, v Planico in na Tromejo, na Veliko planino, na Raduho in seznam planinskih izletov je bil skoraj gotov…

Danica Vergilas

(Skupno 146 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...