Zaposleni

Strokovni delavci:

Zap. št. Ime in priimek Predmet Razrednik  Naloge 
1 Martin GROSEK, svetovalec     Ravnatelj
2 Helena VERDEV, svetnica GEO, ZGO   Pomočnica ravnatelja, šolska kronika, MEPI
3 Darja ARH CENTRIH, svetovalka TJA, TJF 7.b  
4 Aljaž BUKOVEC

ŠPO

 

  Projekt ZGDPO
5 Marija BULE, svetovalka RAP 5.a Vodja aktiva II. triade, promet
6 Sabina CMOK TJA, OPB    
7 Sonja FELDIN, svetovalka DSD, OPB   Vodja aktiva OPB, šolski sklad
8 Marjeta GRADIŠNIK MIRT, svetovalka NAR, KEM, BIO   Koord. mladinskega raziskovalnega  dela
9 Urška GLAVNIK,mentorica LUM    
10 Damjana HROVAT, mentorica SLJ         8.a  
11 Danica JAKOP IRŠIČ,svetovalka RAP 1.b EKO šola
12 Tina JURŠIČ,svetovalka RAP 2.b  
13 Monika KALUŽA,svetovalka MAT, RAČ 9.a Lopolis
14 Jernej KOBALE ŠPO 8.b Vodja športnega aktiva
15 Mateja KOVAČ, mentorica ŠSD   Šolska svetovalna služba
16 Mojca KRIŽNIK, svetovalka RAP 3.b Vodja aktiva I. triade, novoletna tržnica in dobrodelni koncert
17 Sonja KUGLER, svetovalka RAP 2.a Predsednica Sveta zavoda, nadarjeni učenci, mladinski tisk
18 Katja MEDVED, svetovalka TJA, ZGO 9.b Šolska skupnost učencev, šolski parlament
19 Petra MERC, svetovalka SLJ, TJN    
20 Suzana MILJEVIĆ TJA, OPB    
21 Darja POTOČNIK, svetovalka MAT, FIZ   Vodja nar.-mat. aktiva
22

Mojca PREBIL PODPEČAN,

svetovalka

KNJ   Šolska knjižnica, učbeniški sklad
23 Tamara PRELOŽNIK DKE, ZGO, OPB 7.a  
24 Bernarda PRELOŽNIK KINK,svetovalka GUM, OPB 6.b Mladinski PZ
25 Dragana PREPELIČ, svetovalka ROID, RAČ   Spletna stran šole
26 Klara RAZNOŽNIK, mentorica GUM, OPB 6.a Otroški PZ
27 Vlasta ROŽIČ, mentorica RAP 1.a EKO šola
28 Mateja SAMASTUR,svetovalka SLJ  

Vodja družboslovnega

aktiva, šolski radio, projekt OBJEM           

29 Nataša SEDEJ,svetovalka RAP 4.b  
30 Marjanca TANŠEK,svetovalka RAP 5.c  
31 Mojca TROBENTAR,mentorica MAT, TIT   Evropska vas
32 Irena TUŠEK, mentorica RAP 4.a  
33 Elvira VALANT,svetovalka RAP 5.b  
34 Danica VERGILAS, svetovalka ŠPO    
35 Tatjana VODEB,svetovalka

DSD, JV,

OPB

   
36 Marija ZORKO,svetovalka RAP 3.a  EKO šola
37 Natalija FERČEC HALUŽAN OPB    
         
  Leonida RADALJAC, svetovalka  DSP Spec. ped.
 

Suzana REDNAK, svetovalka

Marjeta KOROŠEC Kaja KRAJNC Nataša HAUSER

Tanita PRAŽEN

DSP

DSP

DSP

DSP

DSP

Spec. ped.

Inkl. ped.

Inkl. ped.

Soc. ped.

Logoped

 

Ostali delavci:

     1 Silvija ORLIČNIK poslovna sekretarka
2 Dragica MILJEVIČ računovodkinja
3 Blaž JOŠT kuhar
4 Nejc PUŠNIK kuhar
     5 Majda BREŽNIK kuharica
     6 Tatjana VEBER kuharica
 7 Andrej RANČNIK hišnik
 8 Mojca JELOVŠEK čistilka
 9 Rada ĐUKIĆ čistilka
   10 Brigita HRVATIČ čistilka
   11 Mojca CVETIČ čistilka
   12 Tjaša KRIVEC spremljevalka

(Skupno 1,835 obiskov, današnjih obiskov 1)