V sredo, 21. 9. 2022, so učenci naše šole zelo uspešno nastopili v finalu področnega predtekmovanja v nogometu. Najprej so se v polfinalu pomerili z ekipo I. Osnovne šole Celje. Tekma je bila zelo napeta in razburljiva, saj so kljub boljši igri in terenski premoči naših fantov, povedli gostje. Polčas se je končal z rezultatom 0 : 1. V drugem polčasu pa so naši fantje še bolj pritisnili na plin in uspeli preko dvakratnega strelca Miloša Šarića tekmo obrniti v svojo prid. Z rezultatom 2 : 1 so se uvrstili v veliki finale, kjer jih je čakala ekipa II. Osnovne šole Celje. Naši nogometaši so tekmo začeli izjemno. Hitro so prišli do dveh golov prednosti, dvakratni strelec je bil Patrik Plevčak. V drugem polčasu je koncentracija malo padla in gostje so uspeli izid izenačiti na 2 : 2. O zmagovalcu so odločali kazenski streli, kjer so imeli naši učenci malo manj sreče. Tako so osvojili končno drugo mesto in se uvrstili na področno tekmovanje.

Osnovno šolo Ljubečna so zastopali: Lovro Špegel, Patrik Plevčak, Matej Križnik, Stefan Alexander Sanoria Radovanović, Jaka Majcen, Sven Privšek, Galus Kelhar Stepišnik, Miloš Šarić in Žiga Kopitar

Iskrene čestitke!

Oš Ljubečna

Slika 1 of 1

Dostopnost