V sredo, 12. 10. 2022, so prvošolci postali člani skupnosti učencev Osnovne šole Ljubečna. Polni pričakovanj so drugo šolsko uro prikorakali v telovadnico, kjer so jih z glasnim aplavzom pričakali drugo- in tretješolci.

Učenci 8. c-razreda so zanje pripravili kratek kulturni program, katerega rdeča nit je bilo prijateljstvo. Seznanili so jih z aktivnostmi, ki potekajo na šoli, in jih popeljali v svet glasbe. Učenci drugih in tretjih razredov so zapeli angleške pesmi in s tem dokazali pomembnost zgodnjega učenja tujih jezikov. Zbrane je nagovorila ravnateljica, gospa Helena Verdev.

Prireditev smo zaključili z rajanjem in petjem. V spomin na dogodek so prvošolci prejeli knjižna kazala z logotipom šole, za razvajanje brbončic pa v zadnjem času ponovno aktualne čokoladne rolce.

Utrinke s prireditve si lahko ogledate v galeriji.

Dostopnost