Na mestni občini Celje so v sodelovanju s Športno zvezo Celje in Fundacijo za financiranje športnih organizacij v Republiki Sloveniji v času jesenskih šolskih počitnic pripravili pester program brezplačnih športnih aktivnosti. Učencem bodo na voljo 30. oktobra, 2. in 3. novembra, izvajale pa se bodo v športnih objektih v Mestni občini Celje. Učencem bo na voljo drsanje, kegljanje, namizni tenis, plezanje, plavanje in badminton.

Uporaba v programu navedenih športnih objektov je v času poteka aktivnosti brezplačna in na lastno odgovornost, vstop pa je možen do dovoljenega števila obiskovalcev v posameznem objektu. Za vse svoje osebne stvari odgovarjajo udeleženci sami, zato priporočajo, da s seboj ne nosijo večjih vsot denarja ter vrednostnih predmetov.

Koordinator in operativni izvajalec programa je Športna zveza Celje.

Program aktivnosti si lahko ogledate na povezavi:

Program_jesenske_pocitnice_2023

Dostopnost