Na mestni občini Celje so v sodelovanju s Športno zvezo Celje in Fundacijo za financiranje športnih organizacij v Republiki Sloveniji v času novoletnih počitnic pripravili pester program brezplačnih športnih aktivnosti. Učencem bodo na voljo od 27. do 29. decembra, izvajale pa se bodo v športnih objektih v Mestni občini Celje.

Uporaba v programu navedenih športnih objektov je v času poteka aktivnosti brezplačna in na lastno odgovornost, vstop pa je možen do dovoljenega števila obiskovalcev v posameznem objektu. Za vse svoje osebne stvari odgovarjajo udeleženci sami, zato priporočajo, da s seboj ne nosijo večjih vsot denarja ter vrednostnih predmetov.

Koordinator in operativni izvajalec programa je Športna zveza Celje.

Program aktivnosti si lahko ogledate v priponki.

 Program_novoletne pocitnice 2023_pravi

Dostopnost