V Sloveniji nas je v preteklih dneh razveseljeval eden največjih športnih dogodkov naše države. V duhu tega smo na naši šoli gostili Mini Planico. Gre za projekt popularizacije smučarskih skokov, ki na otrokom prijazen način predstavlja to zimsko športno panogo. 

V torek, 26. 3. 2024, smo se učenci prvega triletja v okviru pouka športa preizkusili v vlogi smučarskih skakalcev. Odpravili smo se na šolsko dvorišče, kjer nas je čakala prava smučarska skakalnica Mini Planica.

Mini Planica je navdušila otroke, da so se lahko prelevili v prave smučarske skakalce in preizkusili svoj pogum s spustom po pravi skakalnici. Kljub nekaterim prvotnim strahovom so se vsi učenci preizkusili v skokih ter izkazali pogum in vztrajnost. Učenci so navdušeno preizkušali svoje spretnosti v skokih in se spodbujali med seboj.

Dostopnost