V tednu otroka smo na naši šoli v prijetnem vzdušju priredili sprejem prvošolcev v šolsko skupnost. Osrednja tema proslave je bila prijateljstvo, ki ga cenimo in negujemo skozi celotno obdobje šolanja in tudi na nadaljnji življenjski poti.

Na odru so s pestrim programom nastopili učenci tretje triade. Svojim mlajšim prijateljem so s tem pokazali, kako pomembno je sodelovanje, spoštovanje in predvsem prijateljstvo, ki nas povezuje. Na pomembnost sodelovanja in spoštovanja je zbrane opozorila tudi gospa ravnateljica.

Prvošolci so ob tej posebni priložnosti izrekli svojo zaobljubo, s katero so se simbolično pridružili naši šolski skupnosti. Proslava se je zaključila z veselimi ritmi plesa ter s sladkim presenečenjem.

Hvala vsem, ki ste sodelovali in prispevali k temu čudovitemu dogodku!

Šolska skupnost OŠ Ljubečna