Zaposleni

Strokovni delavci:

Zap. št.

Ime in priimek Predmet Razrednik  Naloge
1 Martin GROSEK, svetovalec     Ravnatelj
2 Helena VERDEV, svetnica GEO, ZGO  

Pomočnica ravnatelja,

šolska kronika, MEPI

3 Darja ARH CENTRIH, svetovalka TJA, TJF 6.b  
4 Marija BULE, svetovalka RAP 5.a Vodja aktiva II. triade, promet
5 Sabina CMOK TJA, OPB 9.b  
6 Sonja FELDIN, svetovalka DSD, OPB  

Vodja aktiva OPB,

šolski sklad

7 Marjeta GRADIŠNIK MIRT, svetovalka NAR, KEM, BIO   Koord. mladinskega raziskovalnega  dela
8 Urška GLAVNIK, mentorica LUM    
9 Damjana HROVAT, mentorica SLJ         7.a  
10 Danica JAKOP IRŠIČ, mentorica RAP 2.b EKO šola
11 Tina JURŠIČ, svetovalka RAP 1.b
12 Monika KALUŽA, svetovalka MAT, RAČ 8.a Lopolis
13 Jernej KOBALE ŠPO 7.b

Vodja športnega aktiva,

projekt ZGDPO

14 Mateja KOVAČ, mentorica ŠSD   Šolska svetovalna služba
15 Mojca KRIŽNIK, svetovalka RAP 3.b

Vodja aktiva I. triade,

novoletna tržnica in

dobrodelni koncert

16 Sonja KUGLER, svetovalka RAP 1.a

Nadarjeni učenci,

mladinski tisk

17 Katja MEDVED, svetovalka TJA, ZGO 8.b Šolska skupnost učencev, šolski parlament
18 Petra MERC, svetovalka SLJ, TJN    
19 Suzana MILJEVIĆ TJA, OPB    
20 Darja POTOČNIK, svetovalka MAT, FIZ   Vodja nar.-mat. aktiva
21

Mojca PREBIL PODPEČAN,

svetovalka

KNJ  

Šolska knjižnica,

učbeniški sklad

22 Tamara PRELOŽNIK DKE, ZGO, OPB 6.a  
23 Bernarda PRELOŽNIK KINK, svetovalka GUM, OPB   Mladinski PZ
24 Dragana PREPELIČ, svetovalka ROID, RAČ   Spletna stran šole
25 Klara RAZNOŽNIK, mentorica GUM, OPB   Otroški PZ
26 Vlasta ROŽIČ, mentorica RAP 2.a EKO šola
27 Simon ROŽMAN, mentor ŠPO    
28 Mateja SAMASTUR, svetovalka SLJ 9.a

Vodja družboslovnega aktiva, šolski radio,

projekt OBJEM

29 Nataša SEDEJ, svetovalka RAP 4.b
30 Marjanca TANŠEK, svetovalka RAP 4.a  
31 Mojca TROBENTAR, mentorica MAT, TIT   Evropska vas
32 Irena TUŠEK, mentorica RAP 4.c  
33 Elvira VALANT, svetovalka RAP 5.b  
34 Danica VERGILAS, svetovalka ŠPO   Predsednica sveta zavoda
35 Tatjana VODEB, svetovalka DSD, OPB    
36 Marija ZORKO, mentorica RAP 3.a  EKO šola
37 Natalija FERČEC HALUŽAN OPB, TJN    
         
 

L. RADALJAC, svetovalka

S. REDNAK, svetovalka

M. JAKOB

S. ROT / T. TIRŠEK

DSP

 

Ostali delavci:

 

     1 Silvija ORLIČNIK poslovna sekretarka
2 Dragica MILJEVIČ računovodkinja
3 Blaž JOŠT kuhar
4 Nejc PUŠNIK kuhar
     5 Majda BREŽNIK kuharica
     6 Tatjana VEBER kuharica
 7 Roman ŽNIDAREC hišnik
 8 Mojca JELOVŠEK čistilka
 9 Rada ĐUKIĆ čistilka
   10 Brigita HRVATIČ čistilka
   11 Mojca CVETIČ čistilka
   12 Tjaša KRIVEC spremljevalka