Organizacija pouka na zadnji šolski dan

V petek, 24. junija 2022, bo pouk za vse razrede potekal do 11.30. Odhod avtobusov v vse običajne smeri šolskih prevozov bo ob 12. uri.

Kosilo bo organizirano samo za učence, ki ostanejo v oddelkih podaljšanega bivanja. Vse starše, katerih otroci so vključeni v oddelke podaljšanega bivanja in ta dan ne želijo imeti v šoli kosila oz. bodo odšli domov takoj po pouku, prosimo, da do torka, 21. junija, odjavijo kosilo v tajništvu šole.

Želimo vam lepe in brezskrbne počitnice!

Zaključna ekskurzija devetošolcev

Za nami je zelo pester in zanimiv dan. Začel se je v adrenaliskem parku Straža nad Bledom, se nadaljeval z raftingom po Savi Dolinki in se zaključil v Kranjski Gori. Imamo se lepo in nič nam ne manjka.

Podelitev nagrad zlatim bralcem

Dne 26. 5. 2022 smo se zlati bralci udeležili prireditve v Mladinskem centru Celje. Prireditve se je udeležilo 18 učencev naše šole, ki smo vseh devet let redno opravljali bralno značko, ter knjižničarka Mojca Prebil Podpečan. Ob prihodu smo se posedli na stole, postavljene na dvorišču MCC-ja. Prireditev se je začela okoli enajste ure. Rdeča nit prireditve je temeljila na pesniški zbirki Drobne pesmi, pesnice in pisateljice Bine Štampe Žmavc. Umetnica je bila tudi povabljena gostja, s katero sta učenki celjske šole v sklopu programa naredili tudi intervju. Med samim recitiranjem pesmi je mlada kantavtorica v spremljavi dveh instrumentalistov zapela nekaj svojih pesmi, ki se nanašajo na življenjsko pot. Ob koncu prireditve so nam podelili nagrade, in sicer knjigo Kjer veter spi in pesniško zbirko Drobne pesmi. Zaključku je sledilo druženje in sladica.

Lea Vrečko