V četrtek, 24. novembra, je na naši šoli potekal že 10. dobrodelni koncert. Šolsko telovadnico so do zadnjega kotička napolnili ljudje dobrega srca, ki so prisluhnili tako učencem naše šole kot gostom – uveljavljenim slovenskim glasbenikom. Navzoče so s prijetnimi melodijami razveseljevali člani otroškega pevskega zbora pod vodstvom Klare Raznožnik, ki so zapeli skupaj z Marto Zore, mladinskega pevskega zbora pod vodstvom Bernarde Preložnik Kink, Darja Gajšek, za pravo evforijo pa so poskrbeli člani skupine LPS, katere članica je tudi naša bivša učenka Zala Velenšek. Da imamo na šoli kopico nadarjenih instrumentalistov, so dokazali Vid Krumpak, Žan Žužek, Filip Maučnik, Žan Strehar, Jan Božičnik, Neža Janc, Gaja Plausteiner, Vito Nick Modic, Zoja Jančič in Uma Jevšnik. Za pravo pašo za oči pa so poskrbele tudi tri plesne točke – učenke plesnega krožka pod vodstvom Ize Herman, šestošolke Lejla Hamzić, Zala Kotnik, Teja Nenadović in Viktorija Kristanšek ter šestošolci Aleks Lazičić, Nejc Rečnik, Anže Kosednar, Philip Radovanović in Nai Vizler. Ob koncu koncerta je za nekaj plesnih ritmov, ki so obiskovalce zvabili pred oder, poskrbel Mr. Andy Deeyaj. Program sta povezovali učenki 8. razreda Neža Janc in Julija Ledinek.

Z obiskom koncerta sta nas počastila tudi župan MO Celje, gospod Bojan Šrot, ki je navzoče na kratko nagovoril, in podžupanja, gospa Breda Arnšek.

Po koncertu so se obiskovalci lahko sprehodili med stojnicami, ki so se šibile pod najrazličnejšimi prazničnimi izdelki učencev naše šole, izdelanimi ob pomoči učiteljev in članov Društva upokojencev Ljubečna, ki so se nam ob stojnici tudi pridružili.

Ves izkupiček od prodanih vstopnic in izdelkov namenjamo šolskemu skladu, iz katerega črpamo sredstva za kritje stroškov dni dejavnosti, šol v naravi, plavalnih tečajev, intenzivnih pevskih vaj ipd. za učence iz socialno ogroženih družin. Vsem obiskovalcem se še enkrat iskreno zahvaljujemo za njihove darove, še posebej pa smo hvaležni vsem sponzorjem in donatorjem, ki so s svojim prispevkom tako ali drugače omogočili izvedbo celotne prireditve. To so:

 • Mollier, d.o.o.
 • VSTunning, d.o.o.
 • Avtokleparstvo – avtoličarstvo Dejan Gorjak, s.p.
 • Šumer, d.o.o.
 • Kapitol, Powered by Keller Williams
 • Žarnica, d.o.o.
 • Frizerstvo Damjana Krameršek, s.p.
 • UR – MA; zavarovalno zastopanje Maja Javornik, s.p.
 • Avto – kombi, d.o.o.
 • Gloripops, d.o.o.
 • Irro, d.o.o.
 • Ocean Orchids trgovina in storitve, d.o.o.
 • Trgovina Žogica Marogica
 • Pekarna Geršak
 • Trgovina Kea
 • Maja Hren, s.p.
 • BGA – elektronika in servis elektronskih naprav, Aleš Krajnc, s.p.
 • CAPA – Domen Jekl, s.p.
 • Ferlin Ljubica, s.p.
 • HERMI, d.o.o.
 • SAZAS
 • EVENTIM
 • Prostovoljno gasilsko društvo LJUBEČNA

HVALA!
   

   

 

 

 

Dostopnost