DOPOLDANSKE GOVORILNE URE

SODELOVANJE S STARŠI

Govorilne ure: enkrat tedensko – dopoldne v kabinetih, učilnicah ali v sejni sobi

PREDMETNA STOPNJA

 

Petra MERC

torek, 5. šolska ura (11.35 do 12.20)

Mateja SAMASTUR

ponedeljek, 5. šolska ura (11.35 do 12.20)

Damjana HROVAT

ponedeljek, 2. šolska ura (8.50 do 9.35)

Boštjan KETIŠ

ponedeljek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)

Mojca TROBENTAR

četrtek, 5. šolska ura (11.35 do 12.20)

Monika KALUŽA

petek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)

Katja MEDVED

torek, 1. šolska ura (8.00 do 8.45)

Sabina CMOK

ponedeljek, 5. šolska ura (11.35 do 12.20)

Darja ARH CENTRIH

ponedeljek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)

Urška GLAVNIK

ponedeljek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)

Bernarda PRELOŽNIK KINK

petek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)

Klara RAZNOŽNIK

torek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)

Helena VERDEV

torek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)

Tamara PRELOŽNIK

ponedeljek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)

Marjeta GRADIŠNIK MIRT

ponedeljek, 1. šolska ura (8.00 do 8. 45)

Danica VERGILAS

torek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)

Jernej KOBALE

četrtek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)

Aljaž BUKOVEC

petek, 2. šolska ura (8.50 do 9.35)

Marija BULE

torek, 2. šolska ura (8.50 do 9.35)

Elvira VALANT

torek, 2. šolska ura (8.50 do 9.35)

Marjanca TANŠEK

četrtek, 5. šolska ura (9.55 do 10.40)

Irena TUŠEK

po dogovoru

Nataša SEDEJ

sreda, 2. šolska ura (8.50 do 9.35)

Žiga ČEHOVIN

po dogovoru

 

RAZREDNA STOPNJA

Vlasta ROŽIČ

ponedeljek, 6. šolska ura (12.40 do 13.20)

Sonja FELDIN

po dogovoru

Danica JAKOP IRŠIČ

sreda, 1. šolska ura (8.00 do 8.45)

Anja ULAGA

po dogovoru

Sonja KUGLER 

ponedeljek, 1. šolska ura (8.00 do 8.45)

Iza HERMAN

ponedeljek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)

Marija ZORKO

petek, 2. šolska ura (8.50 do 9.35)

Mojca KRIŽNIK

torek, 2. šolska ura (8.50 do 9.35)

Suzana MILJEVIČ

ponedeljek, 2. šolska ura (8.45 do 9. 35)

Tamara PRELOŽNIK

ponedeljek, 3. šolska ura (9.55 do 10. 40)

Klara RAZNOŽNIK

torek, 4. šolska ura (10.45 do 11.30)

Bernarda PRELOŽNIK KINK

petek, 3. šolska ura (9.55 do 10.40)

Aljaž BUKOVEC

petek, 2. šolska ura (8.50 do 9. 35)

Sabina CMOK

ponedeljek, 5. šolska ura (11.35 do 12.20)

Žiga ČEHOVIN

po dogovoru

KONTAKTNI PODATKI:
Telefon: +386 3 780 61 10
Fax:+386 3 780 61 20
E. naslov: tajnistvo@os-ljubecna.si

 

 

dsc_0355 bralna1 dsc_0189 20210616_213311
w

NAŠA VIZIJA

Življenje je lepo!!!

Dostopnost