Valentinovo, praznik, ki ni namenjen zgolj zaljubljencem, pač pa tudi vsem, ki nam je pomembno prijateljstvo, spoštljivost, pomoč drugim, prijazen stisk roke in nasmeh, smo letos obeležeili tudi na naši šoli.

Je nekaj najboljšega, ker nam služi kot izgovor za ustvarjanje, pisanje pesmi ali lepih misli.  Lahko izdelamo darila ali voščilnice za svoje starše, sorojence ali za prijatelje. Recikliramo lahko odpadni material ali pa ustvarimo nekaj čisto novega.

Odločili smo se, da bomo na šoli postavili Valentinov kotiček, kjer smo zbirali lepe misli namenjene vsem učencem. Pisemske ovojnice smo izdelali sami, vanje pa skrili vsebino, ki naj ostane vidna le naslovnikom.

Nismo pozabili tudi na vse delavce šole, presenetili smo jih z ročno izdelanimi srčki iz filca in jim tako izkazali hvaležnost za vse delo, ki ga opravijo z nami.

Šolska skupnost

 

         

Dostopnost