V petek, 26. 4. 2024,  so v Celjskem mladinskem centru v okviru Festivala prostovoljstva razglasili naj prostovoljce leta 2023.

Na javni natečaj je prispelo več kot 40 prijav. Izmed njih je strokovna komisija izbrala sedem naj prostovoljcev v petih starostnih kategorijah. Naj prostovoljka v starostni kategoriji 12 do 15 let je postala učenka naše šole Neža Janc, priznanje za opravljeno prostovoljno delo pa je prejela tudi Uma Jevšnik. Obema iskreno čestitamo.

Dogodek je pospremil pester kulturni program, na katerem so se s plesnim nastopom predstavili naši učenci. Po koncu kulturnega programa je osem prostovoljnih društev predstavilo področje svojega delovanja, med njimi tudi člani prostovoljskega krožka OŠ Ljubečna, Volunteens, z mentorico Katjo Medved. Obiskovalcem so predstavili, kaj vse so počeli v letošnjem šolskem letu in jih razveselili z okusnim pecivom, ki so ga pripravili pri gospodinjskem krožku.

Hvala vsem učencem, ki s svojim prostovoljnim delom vračajo dobro skupnosti.

Dostopnost