V preteklem tednu, od 3. 10. do 9. 10., smo obeležili teden otroka. Dejavnosti smo skušali povezati s pesmijo “Skp se mava dober” zelo priljubljenega NIPKE-ja, ki je bil letos tudi ambasador tedna otroka.

Podatki TOM telefona kažejo, da je prijateljstvo nekaj, po čemer mladi najbolj hrepenijo, da se imajo dobro s sovrstniki, ki jim lahko zaupajo, zato smo se tokrat osredotočili na pomen povezanosti, druženja, prijateljstev, pogovarjanja v živo, skupnih dogodivščin, sproščenosti in zabave.

Učenci naše šole so se v preteklem tednu še več družili, zabavali, pogovarjali o prijateljstvu, tkali medsebojne vezi in ozaveščali dragoceni čas osebnega druženja. Prevečkrat prijateljujemo z ekranom, pristni stik s prijatelji pa se v današnjem času izgublja. Ravno zato je toliko bolj pomembno, da prisluhnemo drug drugemu, si vzamemo čas za druženje.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate v galeriji.

Dostopnost