Novoletno tržnico organiziramo že vrsto let. Letos, ko naša šola praznuje 25. rojstni dan, smo v ta namen pred otvoritvijo prazničnih stojnic imeli še krajši kulturni program.
Obisk je bil izjemen in obiskovalci so s počastitvijo svoje prisotnosti povrnili ves trud, ki smo ga vložili v pripravo in izvedbo prazničnega dogodka.
Stojnice, ki so bile bogato obložene, so ponujale najrazličnejše praznične izdelke. Pri izdelovanju izdelkov so tudi letos pomagale članice društva upokojencev, ki se jim zahvaljujemo za pomoč. Zahvaljujemo pa se tudi podjetju Ocean orchids za darovane praznične orhideje.

Želimo vam, da bi vaši prazniki minili v miru in veselem pričakovanju. Iskreno se  zahvaljujemo za obisk in vse darove, ki ste jih namenili našemu šolskemu skladu.

 

                                                                                                                                                           Koordinatorica novoletne tržnice Mojca Križnik

          ter učenci in zaposleni na OŠ Ljubečna

Dostopnost