Tudi letošnje šolsko leto je potekalo vseslovensko tekmovanje za čiste zobke. Na naši šoli so v bitki za najčistejše zobke sodelovali učenci od 1. do 5. razreda. Med šolskim letom je učence nenapovedano obiskovala medicinska sestra in jim pregledovala ustno higieno.

Letošnji zmagovalci so s svojimi sijočimi nasmeški in čistimi zobki usvojili prvo mesto na tekmovanju in si tako prislužili vabilo na nagradno prireditev. Organizatorji prireditve so pripravili pester program s podelitvijo priznanj in nagrad, na koncu pa je udeležene razveselil še risani film Garfield. Po prireditvi so bili učenci vidno zadovoljni in polni lepih vtisov. Svoje misli so strnili kot: “Učiteljica, se pa res splača umivati zobke!” in pa: “Naslednje leto bomo spet zmagali!”